نتایج جستجو برای عبارت :

دگرگون

یکی از قانونهای جامعه شناسی می‌گوید اصلاحات و انقلابها قابل صادر کردن و وارد کردن نیست؛ هیچ گاه هیچ کس نمی‌تواند دگرگونیهای آرام و اصلاحی، یا دگرگونیهای تند و ریشه دار و سریع و انقلابی را از جای دیگر به یک جامعه صادر کند یا از جامعه ای آن را وارد کند. این خود آن جامعه است که باید دگرگون شود تا نظامش دگرگون شود:

إِنَّ اللَّهَ لا یُغَیِّرُ ما بِقَوْمٍ حَتَّی یُغَیِّرُوا ما بِأَنْفُسِهِمْ. رعد:11
ای گرداننده و تنظیم کننده ی روزها و شبها
*
یا مُحوِّلَ الحَولِ و الأحوال____________________
ای تغییر دهنده ی حال انسان و طبیعت
حوِّل حالَنا إلى أحسنِ الحل___________________
حال ما را به بهترین حال دگرگون فرما

بنام خداوند مهربان
فرارسیدن سال نو و نوروز باستانی را به شما و خانواده محترمتان شاد باش گفته و برایتان سالی سرشار از شادی و موفقیت آرزومندم.
امیدوارم
Shirazart.blog.ir 
* نوعی اثر هنری پیچیده که از بخش های متحرک آویزان یا ایستاده ساخته می شود ، که می تواند با جریان باد حرکت کند یا با نیروی مکانیکی به جنبش در آید .از این رو فرم آن با هر تغییری، دگرگون می شود و مجموعه روابط جدیدی را پدید می آورد خود این عنوان را مارسل دوشان برای توصیف آثار الکساندر کلارک در سال ۱۹۳۲ ابداع کرد .
آدمای حسود و پلید هیچوقت به اون چیزی که لایقشونم هست نمیرسن ! چی پیش خودش فکر کرده بود ! بذار فکر کنه مهم نیست ! یک روزی من در پس هیاهوی این شهر اونم به فراموشی میسپارم !
وقتی حالت دگرگون و آشوبه ، اگه اون کسی که انتظارشم نداشتی زنگت بزنه بازم تو برات فرقی نمیکنه ! به گمونم به حس و حال من آگاهِ ! 
 حضرت صادق ع فرمود گناهاییکه نعمت ها دگرگون  سازند تجاوز بدیگران و گناهیکه پشیمانی  ببار اورند کشتن و ادمکشی است وان گناهاییکه بلاها نازل کند ستم است و انهاکه پرده بدرند شرابخواریست  انهاکه روزی را نگهدارند و در نتیجه کم شود زنا است وانها که نابودی شتاب کنند قطع رحم است وانها که دعا را بر گردانند و فضارا تیره وتار کند نافرمانی و ارزدن پدر ومادر است 
لحظه‌ای از سخن گفتن باز ایستاد و بعد ادامه داد :
- انسان یک مرز است ، جایی که زمین به پایان می‌رسد و آسمان آغاز می‌گردد . اما این مرز هیچگاه از دگرگونی و پیشروی بسوی آسمان باز نمی‌ایستد . فرامین خدا هم همراه آن خود را دگرگون می‌سازند و به‌پیش می‌روند . من فرامین خدا را از الواح موسی برمی‌گیرم و آنها را بسط می‌دهم : به پیشروی وامی‌دارمشان .
آخرین وسوسه‌ی مسیح ( نیکوس کازانتراکیس )
زمین‌شناسی، عبارتست از علم و مطالعهٔ مواد جامد و مایعی که زمین را شکل می‌دهند. رشتهٔ زمین‌شناسی مطالعهٔ ترکیب، ساختار، خواص فیزیکی، دینامیک و تاریخچهٔ مواد زمین و فرایندی که آن‌ها را شکل داده، جابجا کرده و تغیر داده‌است، می‌باشد. این رشته یک نظام دانشگاهی بزرگ است و همچنین برای استخراج مواد معدنی و نفتی، آگاهی از خطرات طبیعی و کاهش آن‌ها، برخی رشته‌های مهندسی ژئوتکنیک، و درک محیط زیست و آب‌وهوای گذشته مهم است.
تکامل زمین‌ش
اتوبار اینترنتی با باربری اینترنتی بسیار سریع تر و لذت بخش تر از آن چه در تصورتان می آید ، فرایند اسباب کشی را انجام دهید و از تجربه سریع و ارزان خود سرمست و مسرور شوید. روابط مجازی و اینترنتی امروزه همه جنبه های زندگی را در بر گرفته و آن را دگرگون کرده […] باربری اینترنتی
منبع : سپند بار
زمین‌شناسی، عبارتست از علم و مطالعهٔ مواد جامد و مایعی که زمین را شکل می‌دهند. رشتهٔ زمین‌شناسی مطالعهٔ ترکیب، ساختار، خواص فیزیکی، دینامیک و تاریخچهٔ مواد زمین و فرایندی که آن‌ها را شکل داده، جابجا کرده و تغیر داده‌است، می‌باشد. این رشته یک نظام دانشگاهی بزرگ است و همچنین برای استخراج مواد معدنی و نفتی، آگاهی از خطرات طبیعی و کاهش آن‌ها، برخی رشته‌های مهندسی ژئوتکنیک، و درک محیط زیست و آب‌وهوای گذشته مهم است.
تکامل زمین‌ش

کتاب‌هایی را خوانده‌اید  که مؤلف آن از دنیا رفته است، ولی همچنان در شما تأثیر می‌گذارد و شما را متحول می‌کند. حتی پس از مرگ و از ورای قبر و در گذر تاریخ طولانی،  از راه کتاب، از راه سخنان،  از راه تربیت و  مکتب فکری خود و از راه الگو بودن، بر انسان تاثیر میگذارد و جامعه را دگرگون می‌کند. زندگی اینست، انسان زنده این است، زیرا ملاک حقیقی زنده بودن، حرکت و تأثیرگذاری و دهش است.
موسی صدر، انسان آسمان

اوقاتی هست که دلم جوری میگیرد و حالم آنگونه دگرگون میشود که دیگر زمام از دست خارج میشود.. نمیدانم به چه کسی رو بزنم، با چه کسی صحبت بکنم، خجالت میکشم، نمیخواهم باعث ملال کسی بشوم، بیش از این زحمت و بار کسی باشم.. حالم بهم میخورد، بهم میخورد زمینم تار میشود آسمانم و از دست میرود زمان... حتی الا بذکرالله هم انگار افاقه نمیکند... کاش صاحب نفسی بود به او رو میزدم، نمیدانم شاید یکی از شما که از سر اتفاق هم میخوانید یا دنبال میکنید هم دعایتان بگیرد.. خد
امیرالمومنین ع فرمود چگونه باشد حال مردمیکه سنت پیغمبر  صص دگرگون ساختند واز وصی او رو گردان شدند ایشان نمرترسندکه عذاب بر انهانازل شود سپس این آیه را تقلا ت فرم د 29 سوره 14 مگر انکسانرا ندیدی که نعمت خدا را ناسپاسی تغییر دادند  و قوم خویشرابدوزخ که سرای هلاکت است در اوردندسپس فرمود ما هستیم ان نعمتی که خدا بندگانش انعام فرمود هر که در روز قیامت کامیاب شود بوسیله ما است  توضیح تغییر نعمت ب ناسپاسی اینستکه بجای شکر و سپاسگزاری از نعمت کفران
خلاصه روز هفتمدر هنگام بروز اغتشاش در رابطه، فشار مالی، فقدان سلامت یا مشکلات کاری، وضعیت هایی منفی به وجود می آید که دلیل آن فقدان شکرگذاری در طی دوره ای طولانی است. اگر ما برای هر موردی در زندگیمان شاکر نباشیم، ناخودآگاه قدر آن را ندانسته ایم. بی اهمیت دانستن نعمات الهی عامل عمده منفی گرایی است.وقتی قدر نعمات الهی را ندانیم، در عوض شکرگزار نیستیم و رویداد معجزه را در زندگیمان متوقف میکنیم.وقتی قدر چیزی را ندانی، نتیجه ی آن گله و شکایت و اف
عکسشو دیدم با یک چهره نا آشنا.حس کردم دیگه نمیشناسمش.با ظاهری مغایر با تفکرات قبلیش.هرچند که آدم باید هرطوری که دوست داره زندگی کنه اما امیدوارم از اون چیزی که بوده خیلی دور نشه و به خاطر تجربه تلخ زندگیش یک آدم دیگه نشه.اتفاقای بد ممکنه تو زندگی هممون رخ بده فقط باید دعا کنیم خدا تنهامون نذاره.
یک بار بهم گفت تو خیلی وقته منو نمیشناسی.منم گفتم آره.قبلا میشناختمت اما الان دیگه نمیشناسمت.توی نگاهش معصومیت نبود.شیطنت ناخوشایندی بود که داشت معص
خلاصه روز هفتمدر هنگام بروز اغتشاش در رابطه، فشار مالی، فقدان سلامت یا مشکلات کاری، وضعیت هایی منفی به وجود می آید که دلیل آن فقدان شکرگذاری در طی دوره ای طولانی است. اگر ما برای هر موردی در زندگیمان شاکر نباشیم، ناخودآگاه قدر آن را ندانسته ایم. بی اهمیت دانستن نعمات الهی عامل عمده منفی گرایی است.وقتی قدر نعمات الهی را ندانیم، در عوض شکرگزار نیستیم و رویداد معجزه را در زندگیمان متوقف میکنیم.وقتی قدر چیزی را ندانی، نتیجه ی آن گله و شکایت و اف
رویای اول برای تحول زندگی رتبه زیر ده هزار
✌️✌️✌️✌️✌️✌️
قطعا رسیدن به این رویا زندگیم‌رو دگرگون میکنه پس فعلا تمرکزم‌رو میزارم روی این رویا تا حتما محقق بشه.امکاناتم خیلی کمه اما بهش میرسم...وقتی شروع ب رویا پردازی و حرکت ب سمت رویاهات میکنی اولین رویات مهمترین رویاته چون وقتی ب اولین برسی کم کم راه میوفتی و میشی ماشین جذب رویاها...تقریبا ۲۰ روز زمان دارم پس خدا رو شکر زمان دارم...تلاشمو میکنم و گزارش هام رو اخر شب ها میزارم.تا به اولی
بسم الله 
« حب » سیلان ازلی و ابدی هستی است؛ مدام، شعله ور، پیش رونده. حتی اگر ندانی اش، حتی اگر فهمش نکنی حتی اگر خسته اش باشی و نخواهی اش لاجرم دچارش هستی، دچار شعله های سوزان و رنج های استخوان سوزش. اگر لحظه ایی و جایی به خاموشی میل می کند، آن دیگر گر می گیرد و داغ می شود در هیئت های مختلف و صورتهایی دگرگون.عشق تنها عنصر هستی است که خاکسترش هم سوزان است ، متاسفانه !

با سلام عکس که مشاهده می کنید عکس مودم zyxel است که 1 پورت کابل پچ کورد داره و انتن دهی متوسط برای استفاده در منزل پیشنهاد میشه در ادامه ما قصد داریم با ایده که داریم مودم ها را دگرگون کنیم شرکت ما قصد دارد نویز مودم های وایرلس را از بین ببرد به صورتی که مودم هیچ گونه ضرری ندارد و 24 ساعت در کنار شما فعالیتش را بکند و به شما و خانوادتان اسیبی نزد.
فروش مودم پشتیبانی 
دیدید یه اتفاق‌هایی در زندگی آدم می‌افته که بعدش تو دیگه اون آدم قبلی نیستی؟ یعنی خورشید همان خورشید است و زمین همان قدر گرد است، ولی یک چیزی درون تو تغییر کرده که خورشید رو یه طور دیگه می‌بینی و زمین رو طور دیگه...
انگار این چند روز برزخی گذشته یک چیزی رو درون من تکان داده، نگاهم به هویت، وطن، دوست، تنهایی، ارتباط و صمیمیت کلا دگرگون شده، حالا نشستم سر خرابه‌هایش به مویه...
‍♂ نجاری بود که زن زیبایی داشت که پادشاه را مجذوب خود کرده بود
پادشاه بهانه ای از نجار گرفت و حکم اعدام او را صادر کرد و گفت نجار رافردا اعدام کنید 
نجار آن شب نتوانست بخوابد ...
همسر نجار گفت :                             مانند هر شب بخواب ...    پروردگارت یگانه است و درهای گشایش بسیار "
کلام همسرش آرامشی بر دلش ایجاد کرد و چشمانش سنگین شد و خوابید ...
صبح صدای پای سربازان را شنید...چهره اش دگرگون شد و با نا امیدی، پشیمانی و افسوس به همسرش نگاه کرد که د
راوی:
در بچه های رزمنده لبنان، یکیشون خیلی معنوی بود و علاقه عجیبی به آقا امام زمان عج داشت. با بچه ها تصمیم گرفتیم او را دست بیندازیم و کمی بخندیم. بهش گفتیم: یکی از بچه ها خواب دیده فلان شب (به گمانم شب جمعه) آقا امام زمان عج، در فلان قسمت از منطقه، به دیدار تو می آید. ایشان هم باور کرد و حالش خیلی عوض شد. تا آن شب خیلی دگرگون بود. قبل از او، ما همگی به آن قسمت رفتیم و پشت درختها مخفی شدیم. آن بنده خدا در محل مورد وعده حاضر شد و مشغول عبادت شد. یکی ا
در قرآن کلمات غضب و غیظ مترادف با خشم هستند.در زبان فارسی خشم و غضب و غیظ با عصبانیت تقریبا یک معنی دارند.در این پست ما بطور مشخص به ارتباط واژه غضب با خداوند در قرآن میپردازیم.در قرآن چندبار آمدهاست که خداوند غضب میکند و خشم میگیرد(وَغَضِبَ اللّهُ ).
تعریف غضب یا خشم:"غضب" عبارت از به هیجان آمدن خون قلب برای گرفتن انتقام استبا دقت به تعریف بالا متوجه میشویم این حالت یک نوع "تغییر و دگرگونی" است،از حالی به حالی شدن.این یعنی بی ثباتی.در حالیکه تغ
این روز ها پیدا کردن تفریح مناسب و هیجان انگیز می تواند تا مدت ها روحیه ما را دگرگون سازد.
استخر ، رستوران ، کلاس آموزشی و یا هر تفریح و سرگرمی دیگری در کسب آرامش ما بسیار کمک می کند
سایت آفلند یک مرکز ویژه تخفیف مراکز تفریحی می باشد
به صورت آنی بلیط استخر تهیه کنید و در همان روز از آب تنی لذت ببرید.
آفلند مرکز تخفیف استخر و صدور آنی بلیط تخغفیف دار در تهران و شهر های ایران
درخلوت دل گریه کردم کربلارا/آگاه کردم درمصیبت مبتلارا/اشکم شده جاری برای حضرت دوست/یکدم تکاپوکرده ام وصل خدارا/براهل بیت پاک احمد اشک ریزان/حاضر شدم بادیده ودل نینوارا/این تیر گریه میزند هردشمن دین/کردم رفاقت شیعیان باولارا/باچشم دل دیدم یکایک آن شهیدان/تقدیم کرده جان شیرین آشنارا/درعلقمه غوغای دیگر بود برپا/عباس داده درس زیبای وفارا/برروی تل زینبیه خواهرش بود/دارد روایت میکند شورعزارا/آتش گرفته خیمه ها سجاد تنهاست/یارب دگرگون کن درآن ص
دوسِت دارم
عشق پاک منی
بزرگترین شانس زندگی من  آشنایی و ازدواج با توست
بهترین دوست در تمام دوران زندگی من تو هستی
در این دنیا هیچ کسی برای من مثل تو نمیشه
بدون تو به هیچ و با تو به همه چیز میرسم
میخوام همیشه با تو باشم
دنیای بدون تو رو حتی تصور هم نمیتونم کنم
همیشه تو رو از خدا میخواستم و به آرزوم رسیدم
رؤیاها و آرزوهای من با وجود تو تحقق پیدا میکنه
تو خیلی خیلی برای من عزیزی
تو باعث شدی که ما، توی زندگی خوشبخت بشیم
تو، زندگیمو دگرگون کرد
چه زیباست زندگی هایی که با کتاب می‌گذرد کتاب به ما انگیزه آرامش می‌دهد وقتی کتاب می خوانم انگار چیزی در من می نوشد و من آرامش دارم همیشه دوست دارم که کتاب بخوانم نه برای کتابخوانی بلکه برای ساخت خود من می خواهم خودم را انسانی موفق و بزرگ ببینم کتابخوانی چیزی به من اضافه نمی کند مگر اینکه من بخواهم در این کتاب چیزی برای خودم پیدا کنم کتاب و همیشه حرف های دل خود افراد را می‌زنند اما ما باید حرف دل افراد را برای خود بگیریم یعنی چی یعنی ما باید ب
آقای محترم! ما نیامده‌ایم که بود و نبودمان هیچ تأثیری بر جامعه، بر تاریخ، بر زندگی و بر آینده نداشته باشد؛ ما آمده‌ایم که با دشمنان آزادی دشمنی کنیم و برنجانیمشان، و همدوش مردان باایمان تفنگ برداریم و سنگر بسازیم، و همپای آدم‌های عاشق، به خاطر اصالت و صداقتِ عشق بجنگیم.
ما آمده‌ایم که با حضورمان، جهان را دگرگون کنیم؛ نیامده‌ایم تا پس از مرگمان بگویند: از کِرم خاکی هم بی‌آزارتر بود و از گاو مظلوم‌تر، ما باید وجودمان و نفس کشیدنمان، و را

باران معشوقه ی من است / نزار قبانی 

دوباره باران گرفتباران معشوقه‌ی من استبه پیش بازش در مهتابی می‌ایستممی‌گذارم صورتم را ولباسهایم را بشویداسفنج وارباران یعنی برگشتن هوای مه آلود شیروانی های شاد!باران یعنی قرارهای خیسباران یعنی تو برمی‌گردیشعر بر می‌گرددپاییز به معنی رسیدن دست های تابستانی توستپاییز یعنی مو و لبان تودست‌کش ها و بارانی توو عطر هندی‌ات که صد پاره‌ام می‌کندباران‌، ترانه‌ای بکر و وحشی سترپ رپه‌ی طبل‌های آف
۱۸ سال را تازه تمام کرده بود، درخواست تجدید نظر از دادگاه کیفری داشت، سن و سالش را که دیدم کنجکاو شدم موضوع پرونده را ببینم، ضرب و جرح، چاقو کشی، تجاوز به عنف، لواط و... کارگر بود، ترک تحصیل کرده بود، بچه ی روستا، دوستش را به قصد دیدن گوسفندانشان به باغ کشانده بود، قصد تجاوز به دوست هم سن و سالش را داشت، بنده خدا به زور فرار کرده بود، اما به ضربه چاقو دوچار صدمه شده بود. نمی دانم چطور و چرا بچه ای با این سن و سال باید به اینجا و به این نقطه برسد. ه
مسجد کوفه، قربانگاه عاشقان جایی که در آن مولا رستگار گردید و در محراب عشاق: 
فریادی محراب کوفه را پر می کند: «فُزتُ و ربِّ الکعبه»
ضربتی که بر سر مبارک حضرت امیرالمؤمنین علی (ع) در شب نوزدهم ماه رمضان سال چهلم هجرت وارد شد، ضربتی بود بر اسطوره عدالت و حرّیت، ضربتی دردناک بر پیکره اسلام و انسانیت، که تاریخ بشریت را داغدار و سرنوشت اسلام را دگرگون نمود. پایان زندگی این عالم و پیشوای مسلمانان، آغاز فتنه ها و غوغای بلاها گشت.برای آشتایی بیشتر با
هیچ گاه همسرتان را تحقیر نکنید.
هرقدر هم که با هم صمیمی باشید، باز هم نباید از این دیوار شیشه ای که میان تان هست بگذرید. در افراد بالغ، صمیمیت در دل خود احترام متقابل را هم دنبال دارد و در یک زندگی عاشقانه، این احترام صد چندان می شود.
پس قبل از توهین به همسرتان یا ناراحت کردنش، از خود بپرسید او و این رابطه تا چه اندازه برای شما ارزش دارد. یادتان نرود تنها یک کلمه می تواند سرنوشت رابطه میان شما را دگرگون کند، مسئولیت شناس باشید و تک تک حرف ها و کا
کتاب نقشه ذهن (ابزار فکری نامحدود که زندگی شما را دگرگون می کند)
نویسنده: تونی بازان
مترجم: عفت داودی
ناشر : بوکتاب
رقعی شومیز
88 صفحهکتاب « نقشه ی ذهن » فرایند کشیدن یک نقشه ی ذهن را از ابتدا برای شما
توضیح می دهد. به این ترتیب متوجه خواهید شد که به چه چیزهایی می توانید
برسید و چقدر می توانید خلاق باشید و نقشه ی ذهن چقدر در زندگی روزانه ی
شما کاربرد خواهد داشت .نقشه ی ذهن به طرز شگفت انگیزی زندگی را به سمت
بهتر شدن سوق می دهد این که این ابزار چگ
راهکارهای برخورد با همسر بی ادب و خشنبرخورد با همسر بی ادبمتاسفانه در بسیاری از مواقع شاهد هستیم که همسرانی که قبل از ازدواج بسیار مودب رفتار می کردند . بعد از ازدواج رفتار خوب را فراموش می کنند و به ذات اولیه خودشان که بدرفتاری و بی ادبی است بر می گردند.
اگر قبل از ازدواج از بی ادبی شوهر یا زن اطلاع پیدا می کردند دیگر کار به ازدواج نمی کشید. اما وقتی که چند صباحی در زیر یک سقف زندگی مشترک به امید داشتن خانواده ای خوشبخت می گذرد شرایط نیز کمی دگ

رکاب آهسته آهسته ترک خورد و نگین افتادپر از یاقوت شد عالم، سوار از روی زین افتاد
دگرگون شد جهان، لرزید دنیا، زیر و رو شد خاکدمی که زینت دوش نبی روی زمین افتاد
پس از بی‌مهری دریا، قسی‌القلب شد آتشبه جان دودمان رحمة للعالمین افتاد
خدایا هیچ زخمی بدتر از دلواپسی‌ها نیستکه چشمش سوی خیمه، لحظه‌های واپسین افتاد
شکستن با غلاف تیغ را سربسته می‌گویمزبانم لال...النگوی زنان از آستین افتاد
برای من نگه دار و بیاور زخم‌هایت رااگر خواهر مسیرت سوی من
تغییر و تحول در اینیاگرام
افراد راه­ های مختلفی پیدا کرده ­اند تا این آموزه ­های تغییر و تحول را با زندگی خود ترکیب کنند. بعضی مفید می­دانند که هر صبح آنها را به عنوان بخشی از نیایش یا مراقبه­ های روزانه بخوانند، در صورتی که بعضی دیگر، ثمر بخش می­دانند که هر شب قبل از خواب آنها را مطالعه کنند. هر زمانی که شما برای خواندن آنها انتخاب می­کنید، سعی کنید زمانی باشد که حواستان پرت نمی­شود و پذیرای آن چیزی هستید که آنها در شما بیدار می­کنند.

بهتر ا
بعضی جدایی‌ها را نه جایی ثبت می‌کنند نه شاهدی دارند و نه کسی متوجه‌شان می‌شود. تنها می‌شوی، تنهاتر می‌شوی، می‌شکنی، خرد می‌شوی، از بین می‌روی بدون اینکه کسی بداند، کسی بفهمد، بدون اینکه جایی ثبت شود یا امضایی از کسی گرفته شود. تو خسته می‌شوی، سرخورده می‌شوی، ترک می‌کنی بدون اینکه حلقه‌ای از دستت جدا شود بدون اینکه عکسی پاره شود، خاطراتی سوزانده شود، فریادی زده شود. تو آب می‌شوی، دگرگون می‌شوی بدون آنکه چیزی در دنیای بیرونت سانتی
آیا می‎دانید جهان در نظر من چیست؟ آیا آن را در آینه خویش به شما نشان خواهم داد؟ این جهان هیولایی از کارمایه (انرژی) است، بی‎آغاز و بی‎انجام، یک انبوه محکم و آهنین از نیرو که بزرگترین و کوچکترین نمی‎شود، که خود را به مصرف نمی‎رساند، بلکه تنها خود را دگرگون می‎سازد. در کل اندازه‎ای دگرگون‎ناپذیر دارد، موجودی خانه‎اش نه خرج می‎شود و نه هرز می‎رود، اما نیز بر درآمدش افزوده نمی‎شود، محصور در حصار «هیچی» است. نه چیزی محوشدنی و هدررفنی است،
قاب پروانه میناکاری سایز بزرگ از محصولات زیبای صنایع دستی اصفهان است که توانسته نظر بسیاری از مشتریان فروشگاه را به خود جلب کند. شما می توانید قاب پروانه میناکاری را برای تزئین هر یک از دیوارهای منزل خود استفاده نمائید. قاب پروانه مینا کاری نماد هنر اصیل صنایع دستی ایرانی است. قاب پروانه مسی مینا کاری هنر دست استادکاران اصفهانی است که با شور و ذوق خود اثری کم نظیر را خلق نموده اند. شما می توانید قاب پروانه مسی میناکاری شده را از سراسر ایرا
(بخش اول)
یکی از اشکالاتی که در نحوه نگارش #مقالات و متون فارسی دیده می شود ناشی از گرته برداری نحوی
یعنی الگو برداری از ساخت جمله بیگانه در زبان مقصد است؛ برای مثال در زبان فارسی:

-این امریکا بود که عراق را علیه ایران تحریک کرد.

+امریکا، عراق را علیه ایران تحریک کرد.

-تکنولوژی می رود که چهره زمین را دگرگون کند.

+تکنولوژی در آینده چهره زمین را دگرگون می کند.

-یک مسلمان باید به وظیفه خود عمل کند.

+مسلمان باید به وظیفه خود عمل کند.

-او دیر

در درون پیله او خواب و به سر بیداری استکرم ابریشم گرفتار شبی تکراری است
پوشش پیله اگر چه باشد از جنس حریرآن به شب خفتن میان این حریر اجباری است
خواست تا رخساره را تابان کند روی همهپیکر نارَس هویدا کردنش، بیزاری است
خنده‌ی تلخی به گوش کرم در پیله رسیدبی‌خبر خفته به پیله، آن گمان بیماری است
ناگهان آن تن دگرگون گشت و او جانی گرفتحاصل آن صبر ایوب این نکو معماری است
از درون پیله چون شهباز روی آمد پدیدباور این تن شکافی در بَدان دشواری است
عاقبت
منم مثل همه جنیفر لوپز عزیز رو با آهنگ های آپلیفتینگ و پارتی طورش میشناختم، تا اینکه با آهنگ Let it be me از ایشون آشنا شدم! دیشب که برای اولین بار با دقت  گوشش دادم از شدت عشق و احساسی که از متن و صداش می بارید دگرگون شدم :)) 
اگه یه زمانی از اعماق دهلیزها و بطن های قلبم عاشق یه نفر بشم،  شاید این اولین آهنگی باشه که بخاطرش بارها و بارها گوش کنم 3> 

if right comes and you choose left &
I'll be the first to forgive
If heaven is a beautiful place 
but those gates don't have enough space 
and they lock you out, spare y
(بخش اول)
یکی از اشکالاتی که در نحوه نگارش #مقالات و متون فارسی دیده می شود ناشی از گرته برداری نحوی
یعنی الگو برداری از ساخت جمله بیگانه در زبان مقصد است؛ برای مثال در زبان فارسی:

-این امریکا بود که عراق را علیه ایران تحریک کرد.

+امریکا، عراق را علیه ایران تحریک کرد.

-تکنولوژی می رود که چهره زمین را دگرگون کند.

+تکنولوژی در آینده چهره زمین را دگرگون می کند.

-یک مسلمان باید به وظیفه خود عمل کند.

+مسلمان باید به وظیفه خود عمل کند.

-او دیر
(هدف آموزشِ ناب تعلیم یا یادگیری نیست)
ویل جانسون، ترجمۀ حسام حسین‌زاده

در سپتامبر 2012، حدود 30 هزار معلم در شیکاگو برای نخستین‌بار در طول 25 سال گذشته دست به اعتصاب زدند. این اعتصاب صرفاً به دلیل شکست مذاکرات بر سر دستمزد یا خدمات بهداشتی نبود. در این مورد، همان طور که بسیاری اشاره کرده‌اند، مسیر بنیادینِ آموزش عمومی مسئله بود. معلمان شیکاگو خودشان را به عنوان نخستین نیروی سازمانی برای مبارزه با چیزی اثبات کردند که اغلب «الگوی تجاری» اصل
با سلام
سوالاتتون رو میتونید بپیرسید 
برای ارتباط با ما میتوانید با شماره آرش میرشکاری 09031038485 تماس بگیرید. بعد از تماس نحوه آشنایی خود با شرکت را نیز بیان کنید( از طریق اینستاگرام یا سایت یا...)
مطمئن باشید پا به پای هم موفق میشویم. پشتیبان و حمایت گر شما هستیم.
اگر از توابع استان خراسان رضوی شیراز تهران خراسان شمالی خراسان جنوبی و همچنین یاسوج هستید قطعا با تماس بگیرید و این فرصت طلایی رو از دست ندید بخدا حیفه از دست بدید.
آینده شما قطعا بعد ا

افراد راه­ های مختلفی پیدا کرده ­اند تا این آموزه ­های تغییر و تحول را با زندگی خود ترکیب کنند. بعضی مفید می­دانند که هر صبح آنها را به عنوان بخشی از نیایش یا مراقبه­ های روزانه بخوانند، در صورتی که بعضی دیگر، ثمر بخش می­دانند که هر شب قبل از خواب آنها را مطالعه کنند. هر زمانی که شما برای خواندن آنها انتخاب می­کنید، سعی کنید زمانی باشد که حواستان پرت نمی­شود و پذیرای آن چیزی هستید که آنها در شما بیدار می­کنند.

بهتر

چه مدل ابرو برای چه صورتی؟ + عکس

انواع مدل ابرو

کدام مدل ابرو مناسب صورت شـما اسـت؟ باریک یا پهن؟ صاف یا شکسته؟ این سوالات از این جهت مهم هستند کـه: ابرو تاثیر زیادی روی چهره مـا دارد، صورت یک انسان بدون ابرو کاملا دگرگون می شود. درسال های اخیر مدلهای ابروی پهن حسابی ترند شده اند. اینروزها هم بعضی اصلا بـه ابروهای شان دست نمیزنند و طبیعت ابرو زیبایی شان را نشان می دهد اما کدام مناسب مـا اسـت؟
ادامه مطلب
ارتعاش ارتعاش که میگن به چشم دیدم
ازون روزا بود که هوا ابری رعد و برق و صاعقه و... 
پدر جان که زدن بیرون و بسیار عصبانی خفن ازون نوعی که گفتم تا ۱هفته حداقل ادامه داره...
دیدم هرچی پای حرفای و گریه های مامی بشینم هی چیزای جدید یادش میاد
اومدم تو اتاق موزیک گذاشتم صداشم بلند کردم شروع کردم به رقصیدن جلوی ایینه ( دخترا موقع قر دادن باید خودشونو ببینن :)) ) بعد از دقایقی مامی هم ملحق شد
یه ربع بعد پدر با روی خوش اومد خونه و انگار نه انگار چیزی بوده... و

بهتر
 رُزها یا گل سُرخ ها یکی از مهمترین دسته گیاهان میباشد که انواع شناخته شده آن به بیش از ۲۰۰۰۰ گونه و واریته مختلف تخمین زده میشود .
 رُز، یا گل سُرخ ، جنسی ازخانواده گل سُرخ ها یا(Rosacea) رُزاسِه میباشد که بوته هایش پاکوتاه و پا بلند و رونده با ساقه های چوبی است و در بعضی گونه ها برگهایش غیر دائمی و در برخی دائمی میباشد .
 در اقسام اصلی و اولیه بوته ها صورت بدوی خود را داشته ، بصورت کُرپه و پُر تیغ و خار میباشد ، ولی پس از گشنگیری و بدست آوردن اقسام
کتاب نگرش یعنی همه چیز نوشته ی جف کلر توسط نشر درسا منتشر شده است. کلر شخصا همه راهبردهای موفقیتی را که در این کتاب شرح داده شده است، در زندگی اعمال کرده است، بنابراین از روی تجربیات شخصی خود به خوانندگان این کتاب می گوید که خواندن این نظرات موثرند و می توانند زندگی تان را دگرگون کنند. جف می داند که داشتن نگرش منفی چه حالی را در آدم ایجاد می کند، و تردید نسبت به خود و توانی ها به چه معناست  چون سی سال اول عمر خود را با آن سپری کرده است. همه تغییر
هنگامی که حضرت قائم (عج) قیام کنند، جهان دگرگون خواهد شد، و از مسیر این دگرگونی و تحوّل آثار و نتایجی باقی خواهد ماند که ثمره ی دلنشین آن کام همگان را شیرین خواهد کرد.
از جمله ثمرات آن، می توان به این موارد اشاره کرد:
1- جهان بافروغ جمال آرایش منوّر گردد.
2- ثروت به طور مساوی تقسیم شود.3- جهان در آسایش و آرامش بی نظیر قرار گیرد.4- امّت اسلامی مجد و عظمت فوق العادّه ای پیدا کند.5- همه ی بدعتهای جاهلی ریشه کن شود.6- حسد و حیله از بین برود.7- همه بی نیاز شون
درخلوت دل گریه کردم کربلارا/آگاه کردم درمصیبت مبتلارا/اشکم شده جاری برای حضرت دوست/یکدم تکاپوکرده ام وصل خدارا/براهل بیت پاک احمد اشک ریزان/حاضر شدم بادیده ودل نینوارا/این تیر گریه میزند هردشمن دین/کردم رفاقت شیعیان باولارا/باچشم دل دیدم یکایک آن شهیدان/تقدیم کرده جان شیرین آشنارا/درعلقمه غوغای دیگر بود برپا/عباس داده درس زیبای وفارا/برروی تل زینبیه خواهرش بود/دارد روایت میکند شورعزارا/آتش گرفته خیمه ها سجاد تنهاست/یارب دگرگون کن درآن ص
چرا نام سگ بند برای فیلم انتخاب شده است؟
مراحل ساخت فیلم ایرانی سگبند
درورد بیکران بر همه ی شما دوستان
به نظر می رسد یکی از بهترین فیلم هایی که تا کنون ساخته شده است فیلم سگ بند باشد که برای دانلود فیلم سگ بند  شما میتوانید از سایت شب دی ال محتوای خود را دانلود نمایید. دانلود سریال  ارزشمند است. از این جهت که با دیدن سریال ها و فیلمها حال روحی افراد دگرگون می شود.
فیلم ایرانی سگ بند یک فیلم کمدی ایرانی است. که مهران احمدی کارگردان آن است. سیروس
باید اعتراف کنم خواستم بشینم تو عید ٩٨ مثه بچه آدم درسامو بخونم

ولى تا امروز دریغا از یه نوک سوزن مطالعه.نع مسافرت رفتیم نع مهمون آنچنانى داشتیم
ولى حقیقتش دست و دلم به کار نمیره یکى دو بار سعى کردم ولى نشد یعنى نشد که بشه
یه احساس غریبى بهم میگه شبِ امتحانى شدم رفت.شاید انگیزه نیست!!! ولى نه من یه مدتِ شروعم طوفانى
بوده بعد گند زدم حداقل تو این چند ماهه اخیر  کاملاً دگرگون شدم  آخه کى اینطوره؟!
شانس ماس ها!!خدایا،همه تغییر خوب میکنن. ا

اگر حتی علاقه مند به کتاب هم نباشید ممکن است این سوال برای شما ایجاد شود که چرا کتابی می تواند تا این حد محبوب باشد؟ در واقع شازده کوچولو نمونه واقعی از چنین کتاب است، موضوعی که آنتوان سنت اگزوپری توانست با آن دنیای فلسفه و بیان آن به زبان ساده را دگرگون سازد، شاهزاده کوچولو همان چیزی است که شما به عنوان اولین تجربه خواندن یک کتاب بلند نیاز دارید و می تواند برای شما جذابیت های بسیاری داشته باشد.
ادامه مطلب
خیلی دل می خواهد دل کندن از دنیا
خیلی دل می خواهد 
که داشته هایت برابر با نداشتن شود
خیلی دل می خواهد
دل دل نکنی برای وقتِ رسیدن به خواسته هایت
خیلی دل می خواهد که
نرسیدن ها حالِ دلت را دگرگون نکند
خیلی دل می خواهد که
ماندن و رفتن ها در تو اثر نکند
خیلی دل می خواهد که
صورتِ عزیزت را به خاک بزنند
و توببینی و از اعماقِ دلت
رهایش کنی و بروی
خیلی دل می خواهد که
حرف ها بشنوی از همه کس و
انگار نه انگار که چیزی شنیدی
خیلی دل می خواهد که
دنیا بی رنگ شود بر
این تکه نوشته روی کاغذ نوشته شده بود، دیروز : 
در یک بعدازظهر تابستان وقتی از کنار پنجره ی اتاقم رد می شدم، فکر می کنم تو را دیدم که از کوچه ی رو به رویی می آمدی. همینطور خیره ماندم تا رد شدی و تا آخرین لحظه با چشمانم دنبالت کردم.
در تمام این سال ها نبودی ولی گاه و بی گاه از جایی کنار من رد می شدی. گاهی خودت بودی و گاهی آدم های به تو شبیه. 
تو دست هایم را روی کاغذ می غلتانی، تو مرا به گریه می اندازی، تو مرا به اعماق جانم می بری، تو مرا به روزهای پرشکو

رکاب آهسته آهسته ترک خورد و نگین افتادپر از یاقوت شد عالم، سوار از روی زین افتاد
دگرگون شد جهان، لرزید دنیا، زیر و رو شد خاکدمی که زینت دوش نبی روی زمین افتاد
پس از بی‌مهری دریا، قسی‌القلب شد آتشبه جان دودمان رحمة للعالمین افتاد
خدایا هیچ زخمی بدتر از دلواپسی‌ها نیستکه چشمش سوی خیمه، لحظه‌های واپسین افتاد
شکستن با غلاف تیغ را سربسته می‌گویمزبانم لال...النگوی زنان از آستین افتاد
برای من نگه دار و بیاور زخم‌هایت رااگر خواهر مسیرت سوی من
سومین محصول از مجموعه " خودت را دوباره خلق کن" با عنوان " کارما"

12 قانون کارما که زندگی شما را دگرگون خواهد کرد - به صورت صوتی و پی دی اف آماده ارائه به مخاطبین عزیز می باشد.

برای شنیدن این کتاب صوتی وارد لینک زیر شوید :

https://www.instagram.com/p/B2mSSa3gGXD/
همه به دعا و جادو اعتقاد دارند! مگه شما نداری؟
مراجع خانمی مذهبی با مدرک لیسانس ، با این فکر که خانواده همسرم برای ما دعای مهر و محبت گرفته اند و وقتی من وارد خونه میشم حس خوبی ندارم مثل همه خونه های دیگه!
به شدت بر این اعتقاد هست که دعانویس و جادو بر روند چرخ زندگی ما تاثیر داره و هر زمان می‌تونه زندگی ما رو دگرگون کنه.
یکی از تکنیک های به چالش کشیدن افکار ناکارآمد این هست که از وی بپرسیم چه شواهد و مدارکی برای تایید این فکرت داری؟ هر بار این سو
بادبادک‌باز نوشته‌ی خالد حسینی
خالد حسینی «بادبادک‌باز» را زمانی می‌نویسد که کشور افغانستان یک جوّ سیاسی متغیر را از دهه‌‌ی ۱۹۷۰ تا حملات ۱۱ سپتامبر و پس از آن تجربه کرده است. بادبادک‌باز داستانِ عجیب و پیچیده‌ی دوستی میان امیر (پسر یک تاجر ثروتمند) و حسن (پسر خدمت‌کارِ پدر امیر) است تا زمانی که اختلافات فرهنگی و طبقاتی و آشفتگی‌های جنگ آن دو را از هم جدا می‌کند. حسینی سرزمین مادری‌اش را طوری برای‌مان زنده می‌کند که پس از حملات ۱۱ س
سؤال:کدام آیه به این مصراع زیر اشاره دارد ؟از آن جا رانده، از این جا مانده. 
جواب:سوره الحج,  آیة ١١وَمِنَ ٱلنَّاسِ مَن یَعْبُدُ ٱللَّهَ عَلَىٰ حَرْفٍۢ ۖ فَإِنْ أَصَابَهُۥ خَیْرٌ ٱطْمَأَنَّ بِهِۦ ۖ وَإِنْ أَصَابَتْهُ فِتْنَةٌ ٱنقَلَبَ عَلَىٰ وَجْهِهِۦ خَسِرَ ٱلدُّنْیَا وَٱلْءَاخِرَةَ ۚ ذَٰلِکَ هُوَ ٱلْخُسْرَانُ ٱلْمُبِینُ. بعضی از مردم خدا را تنها با زبان می‌پرستند (و ایمان قلبیشان بسیار ضعیف است)؛ همین که (دنیا به آنها رو کند و نفع و)
دلم میگیرد از روزی که می گیردسراغم را ولی دیگر نمیخواهم ببینم چشم هایش راهمان چشمان بی همتا پر از عشق و پر از گرما در آن دوران که بی پروا چه خوش بودیم اما رفتدلش را دیگران بردندولی آن روزدلم میگیرد از آن روز همان روزی که میدوزی به راهم چشم هایت راولی دیگردگر من را نخواهی دید نخواهی داشت مرا از دور خواهی یافت فراز قله ها در جستجوی بیشتر هافقط بالاترین ها رانشان کرده وَ میپویم وَ میجویم در آن لحظهدر آن لحظه نشان از قلب سنگینم مگیر ای یارکه
با سلام
سوالاتتون رو میتونید بپیرسید 
برای ارتباط با ما میتوانید با شماره آرش میرشکاری 09058042795 تماس بگیرید. بعد از تماس نحوه آشنایی خود با شرکت را نیز بیان کنید( از طریق اینستاگرام یا سایت یا...)
مطمئن باشید پا به پای هم موفق میشویم. پشتیبان و حمایت گر شما هستیم.همه ما پای یک سفره نشسته ایم و این را به شما اثبات میکنیم.
اگر از توابع استان خراسان رضوی شیراز تهران خراسان شمالی خراسان جنوبی و همچنین یاسوج هستید قطعا با تماس بگیرید و این فرصت طلایی
#برشی_از_یک_کتاب

مادام که تلقى ما از انسان و برداشت ما از خویشتن دگرگون نشده، 
مادام که نقش انسان مجهول مانده و بینش او از این نقش در حد تنوع، در حد زندگى تکرارى و مدار بسته، در حد خوشى‌ها و سرگرمى‌ها، در حد بازیگر شدن و بازیچه ماندن، و تماشاچى بودن، خلاصه شده، 
مادام که زندگى جز نمایش و بازى،بارى ندارد، ناچار سنگینى حجاب طبیعى است، مگر اینکه با شعارها همراه شوى و یا در جو روشنفکرى قرار بگیرى و یا بخواهى به گونه‌اى دیگر به نمایش بپردازى، یا
#شعر_مهدوی

مثل باران بی ریا و ساده ای
چون دعا، مهمان هر سجاده ای
باز هم میایی از یک راه دور
شهر را پر میکنی از عطر و نور
با تهیدستان محبت میکنی
شادمانی را تو قسمت میکنی 

آن روز فریاد همه
«الله اکبر» می شود
نخل امید بی کسان
پُر شاخه، پُر بر می شود
از کعبه بانگی آشنا
تا آسمانها می رسد
از ریشه می میرد ستم
دور پلیدان می رود
مهدی می آید بعد از او
دنیا دگرگون می شود
سنگدل سنگین دلان
آن روز، پر خون می شود
گذشت یک سال دیگر در چشم برهم زدنی که گویی انگار همین دیروز بود و دیروزهایی دیگر .دلتنگیهایی که بر روی هم انباشته میشوند ندیدن ها و نبودن هایی که در تنهایی ها اشک و خاطره هایی که آرزو شده اند آرزوهایی بزرگ برای من امّا در دستان کوچک بچّه ها ...
منم فرا رسیدن عید نوروز و طمطراق پیک بهاران را تبریک ،و تهنیت صمیمانهرا تقدیم همه و خانواده ها دارم و در پرتو الطاف بیکران خداوندیسلامتی و بهروزی، طراوت و شادکامی، عزت و کامیابی ، اندیشه‌ای پویا  و بر

سال تولید: ۱۳۹۳
پخش : شبکه سه سیما
محصول : ایران
مخاطب : بزرگسال
کیفیت : DVDRip
خلاصه داستان سریال دردسرهای عظیم :لطیف جوانی که رویای بازیگری در سر می پروراند و ناخواسته درگیر ماجرای عجیبی می شود که او را دچار دردسرهای فراوان کرده و مسیر زندگی اش را دگرگون می کند و …
ادامه مطلب
یک

تجربه ی حضور در میان تماشاگران تئاتر و سینما و خیره شدن به صحنه یا
پرده در تاریکی سالن نمایش، امتداد گرد آمدن شبانه گرداگرد آتش و خیره شدن به شعله
های رقصان آن و گوش سپردن به داستان های شکار، یعنی نخستین سرچشمه‌ های آیین است.
گوش سپردن به جادو-درمانگر پیر، آهسته آهسته و در طول قرن ها به دراما تبدیل شده
است. قصه گوی پیر نمرده است. بارها پوست انداخته و دگرگون شده و هنوز در بطن این
هنر زندگی می کند. گاه بر تخت عزت و شکوه نشسته و گاه خاموش و ساکت
همیشه تصورم این بود که ویروس‌ها، جز بیماری و دردسر چیزی برای ما ندارند. با این حساب، طبیعی است که وقتی مشغول مطالعۀ روش‌های مختلف بازاریابی بودم و با نوع ویروسی بازاریابی آشنا شدم،

بلافاصله این سوال برایم مطرح شد که بازاریابی ویروسی یا وایرال مارکتینگ (Viral Marketing) چیست و واقعا یک ویروس چه ارتباطی با بازاریابی می‌تواند داشته باشد
اسم بازاریابی ویروسی خیلی کنجکاوم کرده بود و انگیزه‌ام قوی شد تا بخواهم بیشتر در مورد بازاریابی ویروسی بخو
سلام
الان که دارم اینجا مینویسم، باید بشینم لِکچِرم رو آماده کنم که قراره شنبه ارائه بدم! البته مطلب تقریبا تو ذهنم!!! دسته بندی شده.... اما تا مرتب شدنش و تبدیلش به انگلیسی و البته زمان بندی براش کار زیاد داره....
اما عوض همه ی این کارا نشستم تند تند کتابایی که از نمایشگاه خریدم می خونم! انقدی که کتاب های :" دهکده ی خاک بر سر" و "قصه ی دلبری" و " اسم تو مصطفاست" رو تموم کردم و الانم وسطای کتاب " دلتنگ نباش" هستم!!!!
کلا همین مدلی ام! یه جور مثل ندید بدیدها
بانویی که با صلابتش تاریخ را دگرگون کرد  

حضرت زینب (سلام ‌الله‌ علیها) شاگرد مکتب علی و فاطمه(علیهماالسلام) است. شاگردی که بر قله ‌های انسانیت ایستاده است. برخی در مقابل این بزرگی و بزرگواری، تنها لب به تمجید و تحسین باز می ‌کنند و از آن زندگینامه برای خود درسی نمی ‌گیرند. آنها زود از مسئولیت ‌ها شانه خالی کرده و می ‌گویند: ما کجا و دختر علی (علیه السلام) کجا؟!
البته کسی نگفته که باید به صورت تمام و کمال مانند حضرت زینب(سلام ‌الله‌ علیه
نقد و بررسی فیلم The Fate of the Furious 8 در مجله تخصصی نقد و بررسی راتن تمیتوز
ببینید از فیلمی که اسم احمقانه‌ای مثل «سرنوشت خشمگین» (فیلم The Fate of the Furious) دارد و در این نقد فیلم سراغ آن رفته‌ایم، انتظار زیادی نمی‌رود! این را به خاطر این می‌گویم که در چند وقت اخیر در سایت با کامنت‌های متعددی برخورد می‌کنم که از «سریع و خشن ۸» اعلام بیزاری می‌کنند چون فکر می‌کنند این فیلم به خاطر اینکه درباره‌ی تعقیب و گریزِ یک لامبورگینی نارنجی روی دریای یخ‌ز
سلام
امروز صبح اولین شیفتم بود.شغل پرستاری مسئولیت خیلی سنگینیه.تو آی سی یو کلا دو تا مریض به هر پرستار می دن ولی همه ی کارهای همون دو تا مریض رو پرستار باید انجام بده.
گزارش های پرستاری بخش آی سی یو هم خیلی طولانیه.امروز پرستار هر کاری که انجام می داد بعدش گزارش رو می نوشت.کلا سر پا بود.
چهار تا از پرستارهای قبلی از بخش رفتن،  به جای اون چهار نفر من با یکی از هم کلاسی هامون رفتیم این بخش.۲ نفر به ازای ۴ نفر
یعنی اگه بخوان برای من و دوستم شیفت بذا
آثار طلاق بر خانواده و جامعه چقدر اهمیت دارد؟ چه زمانی شدت آثار طلاق بیشتر احساس می‌شود؟ فرزندان طلاق چه آسیب‌هایی می‌بینند؟ طلاق زمانی اتفاق می‌افتد که استحکام روابط زناشویی از بین رفته و زندگی مشترک با تنش و ناسازگاری همراه شده‌است. طلاق به عنوان یک آسیب اجتماعی بر بنیان خانواده اثر می‌گذارد و امور روزمره فرد را دگرگون می‌کند. طلاق پیامدهای منفی بسیاری هم برای مردان و هم برای زنان دارد که در ادامه با آن‌ها آشنا می‌شویم. با خواندن م
کتاب هنر خوب زندگی کردن، اثری نوشته ی رولف دوبلی است که نخستین بار در سال 2017 انتشار یافت. چگونه باید زندگی کنیم؟ چه چیزی یک زندگی خوب را می سازد؟ نقش سرنوشت چیست؟ هر نسل از انسان ها، دوباره و دوباره این سوالات را مطرح می کند و جواب ها نیز همیشه به نوعی ناامیدکننده به نظر می رسند. اما چرا این گونه است؟ چون ما همیشه دنبال یک قاعده ی خاص، یک قانون و یک راه حل ثابت هستیم در حالی که چنین راه ثابتی وجود ندارد. رولف دوبلی، پیدا کردن میانبری برای رسیدن
هرچه خدا خواست همان به بود
براین باورم
که همه ی گرفتاری های ما در زمین به خرد اندک ما وابسته است.
توهم همان بلیه ای است که شیطان   را ازپای در آورد و مغضوب ساخت.
توهم همه چیز دانی ، توهم خود برتر بینی، توهم زیبایی، دارایی ،عشق....
انسان را به سفاهت و حقارت  کشاند.
انسانی که به اندک خردش ، به اندک قدرت و زیبایی و دارایی اش غره گشت و خود را فریباند و در همه چیز مداخله کرد و مغبون و سرشکسته شد
انسانی که گفت؛ می داند ولی هیچ ندانست.
انسانی که گفت؛ دارم
وقتی نگاهش کنی،حالش را دگرگون سازی،نگاه که نکنی،شب و روزش را بهم گره زنی! سلامش دهی،به عرش اش رسانی !
دختر محترم! اگر دیدی پسری سوار بر ماشینی است،حتما فکر نکنی برای خودش هست! اگر دیدی تیپی بروز و ظاهری مثبت دارد،فکر نکنی پول دار است!
وقتی میبینی همکلاسی ات هست و دانشجو!گمان مبر که سربازی ندارد!
طاقت دوری و سربازی اش را نداری! لبخندت را حرام کن!
از وضع مادی اش خبر نداری! حیله چشمانت را بکار نبر!
وقتی پسرک را خجل و دستپاچه دیدی! بر آتش شرمش ،هیزم ن
دعای لحظه تحویل سال
یا مُقلّبَ القلوبِ و الأبصارOh reformer of hearts and mindsای دگرگون کننده ی قلب ها و چشم ها
یا مُدبِّرَ اللیلِ و النَّهارDirector of day and nightای گرداننده و تنظیم کننده ی روزها و شبها
یا مُحوِّلَ الحَولِ و الأحوالand transformer of conditionsای تغییر دهنده ی حال انسان و طبیعت
حوِّل حالَنا إلى أحسنِ الحالChange ours to the best in accordance with your willحال ما را به بهترین حال دگرگون فرما

نزدیک ترمینالم دارم کیفم رو مرتب میکنم ک پیاد شم،میگه حاج سلیمانی! کشتنش!گیجم، میگم سلیمانی کیه؟ میگه حاج قاسمپرت میشم به یه دنیا خاطره!به روزای اول دبیرستان همون روزا ک چادر میپوشیدم، همون روزا که یکم سبیلو بودم، همون روزا ک زیادی توی افکار پدرم غرق شده بودم! اون روزا طرفدار سرسخت قاسم سلیمانی بودم!با دوستی به اسم راضیه! من و راضیه از سلیمانی می‌گفتیم و دلاوری هاش!دوم دبیرستان بودم اون موقع تازه چیزی به اسم مدافع حرم دراومده بود! توی شهر م
بسم الله

حکایاتی شگرف از امام حسن عسکری(علیه السلام)دگرگونی دشمنبه
دستور حکومت عباسی ، امام حسن عسگری را در زندان علی بن اوتاش افکندند، او
بسیار با آل محمد (صلی الله علیه وآله) دشمنی داشت و دشمن سر سخت آل علی
(علیه السلام) بود و در انحراف و جنایت و ظلم هیچ باکی نداشت . امام حسن
عسگری (علیه السلام) یک روز در زندان او بسر برد، در همین یک روز علی بن
اوتاش آنچنان به امام گرایش پیدا کرد که به اصطلاح 180 درجه از وضع قبل ،
دگرگون گردید و به
خطای انسانی یعنی تلافی، یعنی فکر کردن به اینکه جان با جان فرق دارد، آمریکایی با ایرانی و غربی با شرقی فرق دارد. خطای انسانی یعنی جنجال، هوار، یعنی لعنت. 
دلتان چطور تاب می‌آورد با بار سنگین این اشتباه؟ خرد نمی‌شود؟ له نمیشود؟ می‌دانم، می‌دانم، اشتباه پیش می‌آید، اتفاق است، اتفاق است. ولی می‌دانید؟ عزیزِ جانی داشتم که با اشتباه در پرونده‌ی پزشکی زندگیش دگرگون شد، پزشکی که پرونده را در طول روند بررسی تغییر می‌داد، دروغ می‌گفت، پارتی د
صدق و عدل از خصوصیات دعوت الهی
دعوت اسلام را باید با صراحت، با شجاعت، با صداقت، همراه با رکن اصلی دعوت اسلام - یعنی عدالت - در دنیا منتشر کرد. فرمود: «و تمّت کلمة ربّک صدقا و عدلا»؛(۱) این دو تا، خصوصیات دعوت الهی است؛ خصوصیات کلمه‌ی ربوبی است: «صدق و عدل»؛ «صداقت و عدالت». مسلمانها این را باید در دنیا از خودشان نشان دهند. این، دلها را متوجه خواهد کرد؛ پیام اسلام را به دلها خواهد رساند. البته دشمنی‌ها هم وجود دارد و ادامه پیدا خواهد کرد. باید در
 سوره_کهف آیه ۵۷
و کیست ستمکارتر از آن که به آیات پروردگارش تذکر دهند، پس (به جای پذیرش) از آنها اعراض کند و (گناهان و) دستاورد پیشینه‌ی خویش را فراموش کند؟! البته ما بر دلهایشان پرده هایی نهادیم تا آیات قرآن را نفهمند و در گوشهایشان سنگینی قرار دادیم که اگر به سوی هدایتشان فراخوانی، هرگز به راه نخواهند آمد.
 تفسیر_و_توضیح
 یاد عملکردِ بدِ خود در گذشته، زمینه ساز توبه و عذرخواهی است 
 و بر عکس، غفلت از آن، سبب تیرگی روح 
و کلید همه‌ی بدبختی ه
یه وقتایی هم مثل امروز میشه که صبح چشم باز میکنم میبینم مشتری جوگیر شده پیام داده که به فلانی بگو کارم کنسل شده...بعدم هرچی زنگ میزنم جواب نمیده و سر ظهری خودش زنگ میزنه که سرکار بودم.....بعدم توضیح میدم که معمار کار شما منم و من جوابگوی شما هستم....و خب حالا با هزار منت ساعت قرار رو سر ظهر تعیین میکنه....خودمو بدو بدو رسوندم دفتر و نشستم براش توضیح میدم یهو مبلغ قرارداد رو نصف میکنه و تازه یه عالمه هم کار اضافی میخواد ازم....
منم گفتم با تمام احترامی
زهرای من ..محبوب شیرین تر از جان، آنقدر شیرین و دلربا و دلچسبی، که این طعم از روح و روانم محو نمیشه ...سلام نور دیدهمن نمیدانم در تو چه هست که در دیگران نیست؟؟؟؟؟؟؟من نمیدانم که تو چه داری که دیگران ندارند؟؟؟؟؟؟من نمیدانم تو چی حسی به من داری که احساس‌های من دگرگون شده...حالم حال دگرگونی است ........
چیزی گم کرده‌ام، کجاست، نمیدانم، نمیبینم ..... و پیدایش نمیکنم...
این چه حالیه که درمانی ندارم؟؟؟زهرای من،  دیوانه وار به من آرامش میدی؟؟؟ آیا فقط تصو
برای مردم قرون‌وسطای متقدم پندار پیشرفت یکسره ناشناخته است ؛ به ارزش چیزهای تازه تفاهم نشان نمی‌دهد و می‌کوشد آنچه را که سنتی و کهنه است حفظ کند ، تنها پندار پیشرفت ، که دانش جدید هوادارش می‌باشد ، نیست که با نحوه‌ی تفکر آن بیگانه است ؛ این عصر در درک حقیقت‌های آشنا ، که مقامات رسمی تضمینش کرده‌اند ، به اصالت تفسیر بسیار کمتر دلبستگی دارد تا تأیید و تأکید خود حقیقت‌ها ، کشف دوباره‌ی چیزی که تثبیت شده ، شکل دادن مجدد به چیزی که پیش از ای
گوشی های هوشمند همه چیز را  بسیار ساده کرده اند و به قولی به بازی گرفته اند. روزگاری بود که مردم برای گرفتن یک عکس دسته جمعی چقدر منتظر می ماندند، که یک نفر دوربین دار بیاید و با کلی منت گذاشتن عکسی نه چندان با کیفیت از آنها بگیرد ...
از زمانی که سرو کله گوشی های هوشمند و دوربین های با کیفیت شان پیدا شد، عکاس ها آن وجهه پر ابهت شان را از دست دادند. حالا دست هر بچه ای دوربینی چندین مگاپیکسلی است، که بسیار هم با کیفیت اند.
روزانه میلیون ها تصویر در ش

بوم گردی تعریف جدیدی از سفر است. تصویری که ما در گذشته از سفر و سیاحت می‌شناختیم به کل این روزها دگرگون شده است. وبسیاری از سختی‌هایی که در گذشته به عنوان مسافر متقبل می‌شدیم به دست فراموشی سپرده شده‌اند. امروزه گردشگری دیگر نه به شکل سنتی بلکه کاملا مدرن و هوشمندانه برگزار می‌شود و تبدیل به یکی از پرسودترین صنعت‌های جهان شده است. کشورهای بسیاری هستند که با  ایجاد و گسترش ز
روابط عمومی ها در عصر جدید آینده، نیاز به استعدادها و افرادی خواهند داشت که مهارت و ساختار فکری درستی داشته باشند. نسل بعدی روابط عمومی، باید ترکیبی از مهارت تکنولوژی، خلاقیت، اشتیاق به فعالیت در هنر و صنعت روابط عمومی را داشته باشند.
روابط عمومی در عصر جهانی شدن در کنار استفاده شایسته و بهینه از ابزارهای رسانه ای، نیازمند درک بهتر از پیچیدگی های اجتماعی افراد است. در شرایطی که در روابط عمومیهای سنتی نیز این عامل دارای اهمیت بسزایی بود، د
چند وقتی هست که نسبت به زلزله فوبیا پیدا کردم. با رفتن توی مکان‌های مختلف، ناخودآگاه راه‌های فرار و زنده موندن در زمان یه زلزله‌ی 9 ریشتری رو بررسی می‌کنم. کمال‌گرایی حتی برای تصور فجایع هم دست از سرم برنمی‌داره. فاصله‌م تا در خروجی چقدره؟ دویدن به سمت در خروج توی یه ساختمون چندطبقه چه فایده‌ای داره؟ مکان‌های امن ممکن کجاست؟ زیر میز کمرم به سمت بالا باشه یا بهتره کف زمین بخوابم و پاهام رو تکیه‌گاه میز کنم‌؟ پناه گرفتن زیر میز باعث نمی
از وقتی که سامانتا (فیلم Her) را دیدم رفتارم نگاهم به مفهوم ارتباط بین انسانی در فضای مجازی دگرگون شد. جنس دوستی و صمیمیت در فضای مجازی با فضای حقیقی قابل مقایسه نیست. به همین خاطر بعضی توقعات ما از دوستان مجازی مان بیجا است.(اگر بپرسید بیشتر توضیح می‌دهم)+ فیلم Her را ببینید

از عجایب زمانه ما این است: کسی از اسلام رحمانی حرف می‌زند که قیافه اش تو را یاد اشرار خیابانی می اندازد.
می‌گفت شاید ما مردها بتوانیم با همسری که دوستمان ندارد
زندگی کنیم...
برای بنده فرقی ندارد رییس جمهور که باشد. ولی مهم است که دولت محور و مجلس محور باشد.  در مورد ro و ah و kh و m و سایر افرادی که میشناسیم یا متاسفانه به خاطر عدم آگاهی نمی شناسیم نه تایید می کنیم و نه رد . به هر حال خوشحال می شویم که مثل آدم رای می دهیم. آنچه ضد آن هستیم طاووس  است. و مسأله مهم همدردی با تمام ایران است نه تکروی گروهی خاص. 
این چه وضعی است که طاووس 50 سال دارد. و دارای 220 متر باغ است.
مشکل مردم ناشی از طاووس است.
مشکل ما در سکته خفیف مشروطه خوا
روابط عمومی ها در عصر جدید آینده، نیاز به استعدادها و افرادی خواهند داشت که مهارت و ساختار فکری درستی داشته باشند. نسل بعدی روابط عمومی، باید ترکیبی از مهارت تکنولوژی، خلاقیت، اشتیاق به فعالیت در هنر و صنعت روابط عمومی را داشته باشند.
روابط عمومی در عصر جهانی شدن در کنار استفاده شایسته و بهینه از ابزارهای رسانه ای، نیازمند درک بهتر از پیچیدگی های اجتماعی افراد است. در شرایطی که در روابط عمومیهای سنتی نیز این عامل دارای اهمیت بسزایی بود، د
‍♂ نجاری بود که زن زیبایی داشت که پادشاه را مجذوب خود کرده بود
پادشاه بهانه ای از نجار گرفت و حکم اعدام او را صادر کرد و گفت نجار رافردا اعدام کنید 
نجار آن شب نتوانست بخوابد ...
همسر نجار گفت :                             مانند هر شب بخواب ...    پروردگارت یگانه است و درهای گشایش بسیار "
کلام همسرش آرامشی بر دلش ایجاد کرد و چشمانش سنگین شد و خوابید ...
صبح صدای پای سربازان را شنید...چهره اش دگرگون شد و با نا امیدی، پشیمانی و افسوس به همسرش نگاه کرد که د
زاکس پرسدانلود پوسته خبری زاکس پرس. نسخه v1.05.0. تاریخ نشر: فروردین هزار و سیصد و نود و نه
زاکس پرس: پوسته همه فن حریف در میان پوسته‌های خبری است. این پوسته هشت سال است که منتشر می‌شود و بسیار دگرگون شده‌است. هر چیزی که برای طراحی و انتشار خبر نیاز داشته باشید را با خود دارد.
ویژگی‌ها زاکس پرس:
داشتن ۵۰ سربرگ متفاوت
 ۱۴ لایه مختلف
سازگار با ووکامرس
سازگار با افزونه ورزشی اسپورت پرس
بیش از نهصد فونت مختلف + فونت‌های گوگل
دارای چندین افزونه پیش
یک- این که گفتند بسته های رایگان ماسک و ژل به در منازل مردم قم برده می شود تا به این لحظه محقق نشده و کسی را ندیدم و نشنیدم که دریافت کرده باشد.
دو- راست یا دروغ گفته می شود اجساد جن باختگان کرونا را بدون غسل داخل کاور گذاشته و به خاک می سپارند. نمی دانم صحت دارد یا نه؛ اما همان طور که بیماران کرونایی توسط پرستاران و پزشکانی با لباس مخصوص مراقبت می شوند اجساد را هم می توان با لباس مخصوص و حفاظت شده غسل داد و نیازی به تعطیلی این حکم شرع نیست مگر آن
انچه که طلاقها را افزایش داده جدای از مطلب زیر که طلاقهای عجیب نام دارد ولی یک نکته را نباید از یاد ببریم  که طلاق ها در ایران به دلایل مختلف افزایش یافته  که شاید یکی از دلایل آن در مطلب زیر بیابید ولی آنچه مسلم است روزنامه ها ، مجلات ، تلویزیون وحتی از طریق منبر و مجلس (خصوصا زنان )همگی احترام و اطاعت گذاردن زن به شوهر را ظلم به زن می دانند.و انگار که زن گناهی نابخشودنی انجام داده  و زن را ترغیب به نافرمانی از شوهر می کنند ونتیجه ان می شود که
دانلود فیلم Last Christmas 2019 دوبله فارسی با لینک مستقیم
دانلود رایگان دوبله فارسی فیلم کریسمس پیشین 2019 با کیفیت عالی
کیفیت BluRay 1080p 720p دوبله فارسی 

دانلود فیلم کریسمس پیشین دوبله فارسی 2019
ژانر : درام | کمدی
محصول : 2019 آمریکا
زبان: دوبله فارسی
کارگردان : Paul Feig
بازیگران : Madison Ingoldsby, Emma Thompson, Boris Isakovic
خلاصه داستان :
داستان فیلم در باره کیت (امیلیا کلارک)، زن جوانی است که تصمیمات اشتباهی می گیرد و از زندگی خود ناراضی است. او در یک فروشگاه مشغو
آیا چالشی که ذهن شمارا مشغول کرده است درارتباط با هزینه‌های تبلیغات است؟ آیا به این می‌اندیشید که این تبلیغات تا چه اندازه اثربخش است؟ دراین مقاله به راهکارهایی برای چالش‌های پدید آمده می‌پردازیم تا با صرف هزینه‌های کمتر بتوانید تبلیغات مؤثری برای کسب‌وکارتان انجام دهید.تبلیغات دراین زمان به‌طورعجیبی دگرگون‌شده و به یکی از ابزارهایی تبدیل‌شده که عملاً پل ارتباطی بین فروشنده و مصرف‌کننده است. همین‌طور که می‌دانید دیگر محدود به
چندسال پیش یه کلیپ کوتاهی از چندتا خانم مسن پخش شد که به شدت دوستش داشتم.
یه جا میگفتن:
جوون های امروزی به جای "بودن"، همه اش مشغول "انجام دادن" هستن. درحالی که بودن (Being) خیلی مهمتر از (Doing) انجام دادن هستش. آدمای این روزا وقت "بودن" ندارن، چون سرشون با هزار تا کار ریز و درشتی که باید انجام بدن و ممکنه واقعا ارزشی هم نداشته باشه، گرمه...
"بودن" یادشون رفته و فقط "انجام دادن" براشون مونده...

راستش خیلی سعی کردم که بیشتر توی حالت "بودن" سر کنم تا " انجام
خرید فروش سنگ نما مشکی در اصفهان

مرمریت اوشن بلک با رنگ مشکی از سنگ های مرمریت لاکچری مقرون به صرفه به حساب می آید. مرمریت که از جمله سنگ های ساختمانی
پر مصرف می باشد، سنگی است آهکی و دگرگون با وزن مخصوص بیشتر از سنگ آهک که جزو سنگ‌های نرم محسوب شده
و پس از صیقل دادن جلای بسیار خوبی دارد. سنگ های مرمریت با توجه به رنگ ها و بافت های گوناگون خود برای ایجاد
طرح ها و فرم ها امکانات کم نظیری را در اختیار طراحان قرار می دهند.

خرید فروش سنگ نما م
تجاوز جنسی یکی از آسیب زننده‌ترین اتفاقاتی است که می‌تواند برای مردان و زنان اتفاق بیفتد. برخلاف باور عامه تجاوز بیشتر توسط آشنایان فرد رخ می‌دهد. همچنین کودکان بیشتر در معرض این آسیب هستند. تجاوز جنسی می‌تواند بنیان روانی فرد را دگرگون کند و آسیب‌های گوناگونی را در بخش‌های مختلفی از زندگی فرد ایجاد کند. به دلیل سنگین بودن بار روانی این اتفاق معمولا قربانیان آن نمی‌توانند مسأله را برای دیگران عنوان کنند. کودک آزار جنسی از جمله مواردی
که پادشاه را مجذوب خود کرده بودپادشاه بهانه ای از نجار گرفت و حکم اعدام او را صادر کرد و گفت نجار رافردا اعدام کنیدنجار آن شب نتوانست بخوابد .همسر نجار گفت :مانند هر شب بخواب .پروردگارت یگانه است و درهای گشایش بسیار کلام همسرش آرامشی بر دلش ایجاد کرد و چشمانش سنگین شد و خوابید .صبح صدای پای سربازان را شنید.چهره اش دگرگون شد و با نا امیدی، پشیمانی و افسوس به همسرش نگاه کرد که دریغا باورت کردم .با دست لرزان در را باز کرد و دستانش را جلو برد تا سرب
همه خوابند، فقط چند نفر بیدارندچند تن جای همه دلهره و غم دارندداغ سنگین که شود، پیر شدن هم داردخانه بی فاطمه، دلگیر شدن هم داردهر که یک گوشه از این خانه عزادار شده استجای جایِ حرم فاطمه گلدار شده استخانه از بوی گل یاس معطر ماندهروی دستاس رد پنجه ی مادر ماندهسرخ شد پلک علی بس که جراحت می دیدآسمان سوخت دلش وقت غروب خورشیدآب می ریخت ولی آب دگرگون می شدنه فقط آب، دو تا چشم علی خون می شدداغ صدیقه به اندازه ی کافی سخت استوای بر بازوی او رد غلافی سخت

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها